V Nutricii si tento rok pripomíname 25. výročie na slovenskom trhu

Na výsledok liečby a prognózu pacienta významným dielom prispieva aj jeho nutričný stav. V spoločnosti Nutricia sme presvedčení, že každý pacient si zaslúži optimálnu nutričnú podporu. Už 25 rokov sme priekopníkom v oblasti výživových riešení pre tých, ktorí majú špeciálne nutričné potreby. Veríme v silu výživy, ktorá má pozitívny a preukázateľný vplyv na zdravie.

Sme hrdí na to, že vďaka vedeckému výskumu, širokému portfóliu, inováciám, kvalite a zanieteniu nášho tímu, sme dnes lídrom v oblasti klinickej výživy. Za náš úspech vďačíme aj Vám, predstaviteľom odbornej verejnosti, keďže len v spolupráci s Vami a na základe Vašich kvalifikovaných rád a odporúčaní, dokážeme pacientom prinášať vhodné nutričné riešenia.

Veríme, že správna výživa v správnom čase môže ovplyvniť trajektóriu zdravia každého z nás. Toto presvedčenie je opreté o najmodernejšie vedecké poznatky a zaväzuje nás prinášať stále lepšie nutričné riešenia všetkým, ktorí ho potrebujú.

Myslite aj vy na podvýživu už v čase diagnostikovania ochorenia.

V spolupráci s lekármi a odborníkmi sme pripravili sériu siedmich edukačných videí práve pre pacientov s PEGom, ktorí boli prepustení do domácej starostlivosti. Videá taktiež môžete využiť priamo na edukáciu pacientov so zavedeným PEGom ešte pred prepustením z nemocnice.

PEG S ÚSMEVOM: Starostlivosť o PEG

PREČÍTAJTE SI VIAC

MATERIÁLY NA STIAHNUTIE:   

Prehľad prípravkov enterálnej výživy od 1.4.2021
Zoznam dietetických potravín k 1.4.2021
Prehľad prípravkov sondovej výživy

Výživa na popíjanie a sondová výživa patria do kategórie potravín na osobitné lekárske účely a musia byť používané pod dohľadom lekára. Výrobky na aplikáciu enterálnej výživy patria medzi zdravotnícke pomôcky. Viac informácií nájdete na obaloch prípravkov. Tieto stránky sú určené len pre odbornú verejnosť – nie sú určené pre pacientov ani širokú verejnosť.